درخواست ازکارافتادگی به علت نبودن مهره های کمر

 سلام وقت بخیر! من‌ دیسکو‌ پانری‌ کمر‌ و تنگی‌ کانال‌ نخاع‌ و 2 تا مهر‌کمر‌ندارم‌‌. 3 تا‌ دکتر‌ هم‌ کار‌افتاده‌ کردند منو؟! 6 بار‌ هم‌ کمیسیون‌ رفتم‌ نزدیک‌ 600 روز‌ هم‌ استراحت‌ پزشکی‌ گرفتم‌. الان‌ باز‌ دو بار‌ 3 ماه دیگه‌ گرفتم‌ که‌ تایید‌ شده‌ ولی‌‌ کمیسیون ‌پزشکی‌ منو‌ کار‌افتاده‌ نمیکنه‌ ؟! باید‌ چکار کنم‌. ممنون؟! از‌ سال‌ 97 هم‌ بیمه‌ شدم‌ تو‌ شرکت‌ ساختمانی کار‌ میکنم‌.  شغل‌ نگهبانی‌ دارم ؟

سابقه بیمه تان خیلی مهم است. اگر سابقه تان کم باشد خیلی به سختی از کارافتادگی می دهند. می بایست تمامی بیماری های تان را در مراجعه به کمیسیون پزشکی ذکر نمایید. البته آراء قبلی کمیسیون تان را ببینم بهتر می توانم در این زمینه نظر دهم.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر