وکیل خوب برای برقراری مستمری بازماندگان

 سلام ! پرونده ای در خصوص دریافت حقوق پدر فوت شده توسط فرزند ازکارافتاده ناجا مطرح شده که شورای ناجا رد کرده است. با اعتراض پرونده به دیوان عدالت اداری رفت است و دیوان به موجب ماده رای ۱۱ رای به بررسی مجدد صادر کرده و مجدد توسط شورای ناجا رد شده است. میخواستم نظر شما را بدانم  و اگر ممکن است وکالت بدهم برای ادامه کار! ممنون میشم اگه کمکم کنید و خبر بدهید؟ برای وکالت پرونده  چکار باید انجام بدیم. اگه امکان داره برای توضیحات  بیشتر شماره تماس بدید چون امکان دارد رای صادر شود. زودتر خبر بدهید ؟ ممنون ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که یک شرح مختصری بدهید و نام و نام خانوادگی و شماره موبایل تان را ذکر کنید. قرار است کدام رای صادر شود و اگر صادر شود هم که دیگر از ما کاری ساخته نیست. توضیحات کامل را در قالب پیام یا ویس بدهید تا بگویم چه باید انجام دهید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر