درخواست ازکارافتادگی به عنوان بیمه شده اصلی بعد از ازکارافتادگی اولیه

 سلام ! وقتتون بخیر ! ببخشید من تقریبا 15 سال پیش که تحت تکفل پدرم بودم کمیسیون تامین اجتماعی رفتم و از کار افتاده کلی حساب شدم و فقط دفترچه بهم دادند که بتوانم دکتری جایی میرم ازش استفاده کنم. الان 3 ساله خودم مشغول هستم و حق بیمه پرداخت میکنم، اما از آنجایی ک شدت بیماری ام  بیشتر شده رفتم و درخواست از کار افتادگی کردم. مدارک خواستند بردم حتی گفتند اون نامه که کمیسیون چند سال قبل تشخیص داده رو بیار. من هم بردم.  مددجوی بهزیستی هستم. از اونجا هم گفتن نامه بیار بردم. اما الان میگن به خاطره یک بیماری دوبار نمیشه از کار افتاده شد. هر روز می گفتند یک چیز بیار منم میبردم. خب اینا که از اول می دانستند با یک بیماری دوبار نمیشه چرا منو هی بردن و آوردند. میخواستم ببینم واقعا راهی هست یا نه ؟ ممنونم ازتون!  شبتون بخیر؟ 

چون در رای اولی تان از کارافتاده کلی شده بودید و این رای مربوط به قبل از شروع بیمه پردازی تان بوده است طبق بند 34 بخشنامه 19 دیگر نمی توانید به عنوان بیمه شده اصلی بازنشسته شوید. سابقه تان هم کم است و با این سابقه بهتر است از بخشنامه 19.1 که با توجه به سوابق حقوق می گیرید استفاده کنید. بهتر است منتظر بمانید تا بعد از پدر و مادرتان این حقوق به شما برسد یا اینکه باید بابت مورد دیگری به غیر از صرع ازکارافتاده کلی شوید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر