شکایت از کارفرما برای دریافت اضافه کاری

 سلام ! خسته نباشید ! من در یک شرکت خصوصی کار میکنم . شغلم نگهبانی است . الان چندین ساله اونجام بجز کار نگهبانی کار آبدارچی و گرم کردن غذای کارگران و همچنین نظافت کل سالن کار و شرکت را می کنیم . اما فقط در حد قانون کار مزد میدن نه اضافه کاری نه حق شیفت نه تعطیلی ! در ضمن وقتی حرف از اضافه کاری میزنیم و خواهان حق و حقوق میشیم میگن شما ۱۵روز و شب شرکتی ! زیادم دادیم ؟!. منم میگم آقا ۱۵روز ۲۴ساعت اینجاییم و هر کاری از ما میکشید.  با اینکه ما نگهبانیم .  یکی هم بنده بینایی یک چشمم از دست دادم و چشم دیگه ام شبکیه مگس پران شده و هم آب مروارید داره ؟ آیا شامل ازکارافتادگی میشم . تقریبا ۴۹ سال دارم و۱۲سال سابقه بیمه ؟

برای ازکارافتادگی اگر فقط مشکل شما کم بینایی است باید در حد نابینایی باشید وگرنه فایده ای ندارد. یعنی باید بیماری دیگری داشته باشید. بابت حقوق و دستمزد باید مدرک داشته باشید. پرینت حساب و البته اگر اضافه کاری می خواهید پرینت ساعت کاری تا بتوان به اداره کار شکایت کرد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر