محاسبه افت قیمت دنا پلاس در سال 1401 به علت تصادف

 درود و خدا قوت ! یک سوال داشتم عزیز! دیروز با یک ماشین دنا پلاس مدل ۱۴۰۱تصادف داشتم. ماشین بنده۲۰۶است. از پشت زدم به دنا ! فقط سپر و یک خورده تورفتگی صندوق به وجود آمد که تشخیص صندوق فقط از داخل صندوق به صورت جزئی رویت میباشد.افسر آمد و کروکی بهش داد. اونم امروز رفت خسارت بیمه کوثر و خسارت ماشین 8 میلیون بهش داد. بهم زنگ زده میگه افت ماشین دارم و باید پرداخت کنی وگرنه میرم ازت شکایت میکنم پیش شورای حل اختلاف. سقف بیمه من تا ۵۰ میلیون است. خواستم مشاوره بگیرم . آخه واقعا ماشینش چیزیم نشده است.عکس هم از داخل ماشین نمیفرسته! اولش گفت صافکار گفته صندوق درست کنم رنگ دار میشه ، بهش گفتم بیار برات بدون رنگ درست کنم، بعد حرفشو عوض کرد میگه از داخل رنگش ریخته است. کلید کرده که شکایت میکنم. خسارت افت قیمت هم ۴۰میلیون است. الان هم تا ۲۵ راضیه بهش پول بدم. من چون واقعا ندارم ! از اونورم واقعا ماشینش چیزی نشده است. ممنون میشم کمکم کنید؟ بیمه کوثر بهش ۸میلیون داده است و راضی شده ۱۵میلیون ازم بگیره ! نوشته بالا اعداد و اشتباه نوشته بودم ؟

همان 15 میلیون را بدهید خوب است. شکایت کند افت قیمت خودرو حدود 20 میلیون می شود. البته می توانید قسطی کنید. یعنی در شورای حل اختلاف می توانید درخواست اعسار دهید و قسطی کنید. تصمیم با خود شماست.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر