به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

اعتراض به نظر افسر راهنمایی و رانندگی چگونه است؟

 سلام ! فرزندم راکب خودروی ۲۰۶ که مالکش همسرم بوده با یک خودروی شاهین تصادف کرده  و مقصر است. رفتیم شورای حل اختلاف خسارت دیده  تامین دلیل کرد و کارشناس ۳۸ تومان خسارت و۴۳ تومان افت تعیین کرد.صلح و سازش برای خسارت را انجام دادیم الان مطالبه افت کرده است. آیا می توانیم  دفاعیه ای داشته باشیم و آیا شما می توانید قبول زحمت کنید و کارهایش را کمک کنید انجام دهید ؟

تنها راهی که دارید این است که به نظر افسر راهنمایی و رانندگی بابت میران تقصیر تان اعتراض بزنید. در مرحله دوم هم می توانید بابت تعیین میزان خسارت و افت قیمت اعتراض کنید. سوم اینکه خسارت بر عهده شرکت بیمه است تا حدی که بیمه دارید و افت قیمت بر عهده شما است. بابت افت قیمت هم درخواست قسطی کردن افت قیمت را بدهید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401