اعتراض به نظر افسر راهنمایی و رانندگی چگونه است؟

 سلام ! فرزندم راکب خودروی ۲۰۶ که مالکش همسرم بوده با یک خودروی شاهین تصادف کرده  و مقصر است. رفتیم شورای حل اختلاف خسارت دیده  تامین دلیل کرد و کارشناس ۳۸ تومان خسارت و۴۳ تومان افت تعیین کرد.صلح و سازش برای خسارت را انجام دادیم الان مطالبه افت کرده است. آیا می توانیم  دفاعیه ای داشته باشیم و آیا شما می توانید قبول زحمت کنید و کارهایش را کمک کنید انجام دهید ؟

تنها راهی که دارید این است که به نظر افسر راهنمایی و رانندگی بابت میران تقصیر تان اعتراض بزنید. در مرحله دوم هم می توانید بابت تعیین میزان خسارت و افت قیمت اعتراض کنید. سوم اینکه خسارت بر عهده شرکت بیمه است تا حدی که بیمه دارید و افت قیمت بر عهده شما است. بابت افت قیمت هم درخواست قسطی کردن افت قیمت را بدهید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر