محاسبه مابه التفاوت انتقال سابقه بیمه از نیروهای مسلح به تامین اجتماعی

 سلام ! من هفت سال بیمه نیروهای مسلح دارم . بازخرید کردم و الان بیست سال بیمه تامین اجتماعی دارم و هنوز ادامه دارد . میخواهم بیمه را به تامین اجتماعی اضافه کنم ؟ آیا میشود و مبلغ مابه التفاوت چقدر میشود؟ بنده 84 ماه بیمه نیروهای مسلح دارم . الان بیمه تامین هستم . حق بیمه آخرین فیش حقوقی بهمن ماه 650 هزار تومان میباشد.  چه مبلغی باید واریز کنم تا 84 ماه به بیمه بنده اضافه شود؟  با تشکر؟ ضمنا این مبلغ 650 سهم 7 درصد میباشد ؟ 

وقتی 7 درصد بشود 650 هزار تومان ، 18 درصد آن می شود 1 میلیون و 670 هزار تومان. این عدد را در 84 ضرب کنید می شود 

140 میلیون تومان. اگر بر اساس قانون قدیم عمل شود حدود 10 میلیون تومان بابت این مبلغ توسط صندوق نیروهای مسلح پرداخت می شود و مابقی 130 میلیون تومان را خودتان باد پرداخت کنید. اگر قانون جدید ابلاغ شود که هنوز ابلاغ نشده است از این 140 میلیون شاید حدود 50 تا 60 میلیون توسط بیمه نیروهای مسلح باید پرداخت گردد و مابقی را شما باید پرداخت نمایید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر