مابه التفاوت انتقال سابقه بیمه به صندوق بیمه کارمندان دولت

 سلام خسته نباشید ! بنده ۳۰ سال  در خدمات کشوری پر شده و چهار سال و نیم دیگر هم در تامین اجتماعی بوده است. حالا دیوان شکایت کردم فرستادند بازنشستگی کشوری و میگویند شرکتی بوده آزاد حساب میشود. شما باید طبق روز مابه التفاوت پرداخت کنید. ۱۳۰ میلیون و بنده در سال ۶۷تا ۷۱ چک و سند بیمه را به صندوق بازنشستگی کشوری دادم.  سال ۹۳ دیوان هم رای به نفع من داده بود. حالا این راست میگویند بنده باید پول بدهم یا خیر ؟ چون سال ۹۳ باید اجرا میشد ولی دانشگاه اعمال نکرده است. الان ۴ ماه است حقوق نگرفتم . میگویند یا پول بده یا از۴ سال بگذر تا حکم بزنیم ؟ شرمنده حالا چکار کنم ؟ لطفا راهنمایی فرمایید تشکر؟

مابه التفاوت انتقال سابقه بیمه را قانونا باید بپردازید. البته قانون جدیدا تغییر کرده است و مبالغ حق بیمه پرداختی شما باید به نرخ روز محاسبه شود که در نتیجه مابه التفاوت خیلی کمتر می شود. کمی صبر کنید اگر می توانید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر