اعتراض به نظریه پزشکی قانونی و دیه

 سلام وقت بخیر ! ببخشید سوالی در مورد دیه داشتم ؟ در تصادف ماشین بینی بنده شکست و به سمت چپ کج شد که به صورت ظاهری کاملا مشخص بود و بعد از آنکه جا انداختم . بینی ام به همان شکل بود و هنوز طول درمانم‌ تمام نشده بود که بنده با نظر پزشک و تأیید عکس های سی تی اسکن باید با عمل جراحی ترمیمی اقدام به درمان بینی ام می کردم و بعد از انجام عمل حدود یک ماه بعد طول درمانم تمام شد و به پزشکی قانونی مراجعه کردم ولی ایشان پرونده من را با تایید شکستگی بینی بست و اشاره ای به کج شدن بینی و اجبار بنده به عمل ترمیمی نکرد.  الان در جلسه دادگاه باید چطور دفاع کنم که برای بینی ام ارش زیبایی در نظر بگیرند؟ ممنون ؟ 

قاضی برای شما چیزی جز آنچه پزشکی قانونی اعلام کرده است در نظر نمی گیرد. باید به قاضی موضوع را توضیح دهید و درخواست بررسی مجدد توسط کمیسیون پزشکی پزشکی قانونی دهید. یعنی در حقیقت باید به نظریه پزشکی قانونی اعتراض کنید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر