دریافت هزینه های تصادف چگونه است؟

 ‌‌‌‌‌‌سلام علیکم خسته نباشید ! موتور سوارم . شوش باهاشون تصادف کردم . اولآ صددرصد مقصر ماشین است ولی من را الکی مقصر کرده که در کروکی کامل مشخصه ماشین مقصره ! دوما بیمارستان امام خمینی تهران بستری بودم . روز اول عمل سینه و شکستگی دو استخوان قفسه سینه سپس اسکن و روز دوم به قسمت تحت درمان انتقال دادند تا حدود ۲۱ روز تحت درمان سپس جواب اسکن و ادامه درمان.  روز سوم بیرون رفته و فردا آمدم. به هیچ عنوان قبول نکردند ولی بعد از گفتن که تصادفی و بدون اطلاع و از طریق آمبولانس آمده ام قبول کردند.

قرار شد فردا شد ساعت اداری آمده برگه ترخیص شدند. سپس در چند ساعت بعدش به دلیل بیشتر شدن دردش بستری شده ام ولی متاسفانه دو مشکل به وجود آمد که خانم مسئول قسمتی از پذیرش در طول این بیست روز هر روز یک نامه از قسمت‌های اداری و پزشک مربوطه و ... می آوردم ولی  این خانم هم همه را رد می‌کرد و بهونه ای می‌تراشند . آخر سر که نامه ها تکمیل از قسمتهای مسئولین دادم پاره نموده و  بالاتر از همه با صدای بلند ایشان فرار کرده من دیگه به هیچ قیمتی نمیزارم بستری بشه و بالاتر هنگام پاره کردن با صدای بلند و دنبال حرفهایش به ما تهمت جعل کردن برگه ها و امضاها شدن زدند.

برای یک روز در خصوص ادامه  مریضی  و بهبودی ، اعتراض به کروکی،  جواب به پزشک قانونی که نامه اش را گرفته‌ام باید از بیمارستان جوابش رو بگیرم؟ چگونه برگه که این چند هفته تحت نظر در بیمارستانم و در نهایت از اذیت و آزار، سردواندن ، بلا تکلیف و رد کرده همه تاییدیه مراحل بالاتر چه کار کنم؟ جدا از شش مورد  فوق به خاطر 20 روز سرگردان و در نهایت تهمت جعل نویسه ها و امضا ها چه کار کنم؟ 

من اصلا متوجه نشدم چه نوشته اید ؟ دقیق بنویسید .

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر