وکیل خوب مشاغل سخت و زیان آور تامین اجتماعی

 با سلام ! بنده بیست و یک سال است که تو یک شرکت مشغول به کار هستم که مشمول قانون سخت و زیان آور است که برج یازده سال قبل بیست سال من پر شده است . در ضمن من به همراه پانزده نفر دیگر به مدت 10 سال بیمه یک شرکت دیگه بودیم ولی درهمین شرکت اصلی مشغول به کار هستیم . آخرین نفری هم که بازنشسته شده سال 98 بوده که با همین فرم اندازه گیری که کمیته تایید کرده بازنشسته شده ولی الان برای من همان کمیته فرم آلایندگی را تایید نکرده است .من باید چکار کنم ؟  در ضمن  کارفرمای شرکتی که  بیمه ما را رد کرده تقبل کرده هزینه بیمه را بدهد. ممنون میشم راهنمایی کنید ؟ با تشکر از شما ؟

اگر در کمیته بدوی بوده است باید به کمیته تجدید نظر بررسی مشاغل سخت و زیان آور اعتراض بزنید. اگر در کمیته تجدید نظر هم به نتیجه نرسیدید باید از طریق دیوان شکایت کنید. باید وکیل این کاره بگیرید که آشنا با مشکلات سخت و زیان آور باشد. کلا سخت گیری در مشاغل سخت و زیان آور زیاد شده است.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر