درخواست ازکارافتادگی به علت مشکلات ارولوژی

 سلام ! وقتتون بخیر جناب وکیل عزیز ! من ۵۸ درصد از کار افتادگی حین کار نقص عضو و ارولوژی دارم . حدود ۴ماه پیش و مجددا برای اعتراض بابت نقص عضو رفتم با نامه دکتر جراح مغز و اعصاب تامین اجتماعی . گفتند باید عمل بشی که بتوانی اعتراض بزنی .الان دیسک 4 و 5 تهران دکتر جراح دیگری عمل انجام دادم ‌و نامه برای ازکارافتادگی کامل داده است. آیا  از کارافتادگی کامل تعلق میگیرد  و اگر وکالت بخواهم انجام دهید هزینه اش را  بفرمایید ؟ 

رای بدوی تان را بفرستید ببینم. یعنی شما 58 درصد دارید و حقوق ازکارافتادگی جزئی می گیرید و یا اینکه به علت بیماری در کمیسیون شرکت کرده اید و ازکارافتاده کلی نشده اید و حقوقی نمی گیرید؟ چند سال سابقه دارید چون سابقه خلی مهم است. سابقه تان را هم بفرستید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر