درخواست ازکارافتادگی به علت قطع پا و مشکلات قلبی

 ضمن عرض سلام ! بنده مددجوی بهزیستی با درصد۴۹ هستم و غیر از این هم ناراحتی قلبی و دیسک کمر و آرتروز شدید از ناحیه زانو که باعث شده پایم صاف نمیشه و به حالت خمیدگی در آمده است. ضمنا عرض کنم خدمتتان بنده پای چپم دراثرتصادف قطع شده و الان حدود ۱ سال است که واقعا نمی توانم روی این پا بایستم . آیا من میتوانم از کار افتادگی بگیرم ؟ در ضمن ۲۲ سال هم سابقه بیمه دارم ؟

البته بستگی دارد که پای تان در چه زمانی قطع شده باشد. قبل از بیمه شدن یا بعد از بیمه شدن . اگر بعد از بیمه شدن باشد به احتمال زیاد با توجه به مشکل قلبی تان می توانید از کارافتاده شوید وگرنه اگر قبل از بیمه شدن باشد احتمال اینکه نتوانید ازکارافتاده شوید هم وجود دارد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر