بیمه یارانه ای رانندگان بین شهری

 با سلام ! بنده الان راننده تاکسی درون شهری هستم و بیمه رو ماهی ۶۸۰ تومن با کمک یارانه دولت پرداخت میکنم و میخواهم تغییر بدهم به راننده برون شهری! میخواهم راننده تریلی بشوم . حال رفتم تامین اجتماعی میگویند بخواهی بیمه ات را تغییر بدی آزاد یعنی ماهی ۱۸۰۰ میشه . 

1- آیا راهی هست که تغییر بدهم با یارانه دولت ؟

2- الان میشه بیمه تاکسی را ادامه بدهم و ماهیانه بپردازم و همزمان  بروم بیمه روستایی ثبت نام کنم و سالیانه حق بیمه را بپردازم. برای هوشمند رانندگیم شارژ بشه سالی ۱۶۰۰ تومن ؟

دولت یارانه بیمه رانندگان بین شهری را قطع کرده است یعنی عملا راه خاصی در این زمینه وجود ندارد. اگر شغل تان را عوض کنید و از تاکسیرانی بیرون بیایید بیمه یارانه ای رانندگان قطع می شود. بیمه روستاییان می توانید ثبت نام کنید ولی فایده خاصی ندارد چون بیمه رانندگان بین شهری اجباری است.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر