درخواست ازکارافتادگی براساس بخشنامه 19.1

 سلام! عیدتان مبارک! بنده ۱۳سال سابقه کار دارم. با سختی کار گفتند ۲۰میشود. یک بار سکته مغزی کردم. ۱۲روز در بیمارستان گلستان اهواز بستری بودم. کمیسیون پزشکی ۴۵ درصد ازکارافتادگی برای بنده زده که حقوقی نمیدهند. فقط یک سال حقوق بیماری استراحت پزشکی به بنده دادند. بنده سال ۹۵ سکته کردم. از آن زمان فقط دو ماه توانستم بیمه شوم. به عنوان نگهبان تا حالا بیمه بیکاری نگرفتم. ۵ فرزند دارم که دخترم ازدواج کرد. پای چپ ۸سانت کوتاه است. دیسک گردن و کمر دارم. آسم دارم. جناب کارشناس جنابعالی چه کار می توانید برای بنده انجام  دهید؟

بهتر است درخواست ازکارافتادگی براساس بخشنامه 19.1 بدهید. ما می توانیم پرونده تان را تکمیل کرده بگونه ایکه بتوانید ازکارافتاده شوید. هزینه مان را هم در پایان کار می گیریم.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر