مجازات شرکت ها به علت ازکارافتادگی کارگر براساس ماده 66 و ماده 90

 سلام سال نو مبارک. امیدوارم سالی سرشار از موفقیت و بهروزی و شادکامی و سربلندی داشته باشید.دادگاه برای شرکت چه مجازاتی در نظر می‌گیرد. اگر کارگر دچار نقص عضو دائم شود؟

دادگاه مجازاتی در این زمینه در نظر نمی‌گیرد ولی شخص میتواند بابت دیه و هزینه درمان از شما شکایت کند. بابت دیه پزشکی قانونی نظر میدهند و قاضی رای نهایی را صادر میکند و بابت هزینه درمان هم قاضی نظر می‌دهد. اما مهمترین چیز این است که بر اساس ماده ۶۶ و ماده ۹۰ قانون تامین اجتماعی ممکن است جریمه‌های سنگینی برای شما صادر شود یعنی اگر فرد دچار از کار افتادگی شود ممکن است مجبور شوید هزینه سنگینی را به تامین اجتماعی پرداخت کنید و تامین اجتماعی قطعاً با توقیف اموال این مبلغ را از شما میگیرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر