درخواست ازکارافتادگی به علت تعویض مفصل به علت حادثه ناشی از کار

 با سلام! می خواستیم اگه میشه در این باره راهنمایی کنید! از سال 89 تو این شرکت بودم. تا برج 8 واسمون بیمه ریختند یعنی جزء کارگران این شرکت بودم. بعد این حادثه  کاری که الان مفصل استخوان رانم سیاه شده و باید تعویض مفصل انجام بدهم. در این شرایط که دیدند کارهای سنگین نمی توانم انجام بدهم از کار اخراجمان کردند.. یعنی از نظر قانونی که من سر ساعت کاری مشغول به کار بودم و این حادثه برایم اتفاق افتاده آیا میتونیم شکایت کنیم که من بعد از هیچ جا دیگه ما را قبول نمیکنه واسه کار تکلیف ما چی میشه؟ یک آدم درست و حسابی هم نداریم که دنبال کارمان را بگیرد؟ 

اولین کاری که باید بکنید این است که درخواست ازکارافتادگی بابت حادثه ناشی از کار بدهید. قطعا تامین اجتماعی مستمری جزئی یا کلی برایتان برقرار می کند. دومین کاری که باید انجام دهید که از کارفرمای تان بابت دیه شکایت کنید. اگر مدارک تان را خوب جمع آوری کنید به نتیجه می رسید. اگر تامین اجتماعی به شما درصد دهد که می دهد به شدت کارفرمای تان را جریمه می کند.اگر می توانید از وکیل استفاده کنید. ما هم می توانیم کارتان را انجام دهیم.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر