شکایت به رای دیه

 سلام خسته نباشید! عذرخواهی میکنم تصادف کردم. مقصر طرف مقابلم بوده است. من و دوستم با هم بودیم. الان که ارش دیه مشخص شده مثلا هر شکستگی پای اون ۸ درصد زدند در صورتی که شکستگی پای من پلاتین بوده و تحت جراحی ارتوپدی قرار گرفته است. همان زانویم هنوز عمل میخواهد. درد می کنه ولی متاسفانه از وقت اعتراض زد شده یک ماه و الان پرونده بیمارستان را بردم سرپرست بیمه بوشهر فرستاده تهران برای واریز پول! آیا میشه اعتراض زد یا کاریش کرد برگرده مثلا برای پایم بگن عمل میخواهد .چون بعد از این جریانات منشی دکتر دوست صمیمی شدم باهاش می توانم بگم صحبت کنه سه مهره کمرم هم پلاتینه و آیا میشه از تامین تامین اجتماعی از کار افتادگی گرفت؟ شما وکالت را میتوانید بگیرید؟

تا قبل از قطعی شدن رای دیه باید اعتراض کنید. معمولا اعتراض های دیه در این زمان نتیجه نمی دهد. بابت ازکارافتادگی تامین اجتماعی بستگی به سابقه تان دارد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر