به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت به رای دیه

 سلام خسته نباشید! عذرخواهی میکنم تصادف کردم. مقصر طرف مقابلم بوده است. من و دوستم با هم بودیم. الان که ارش دیه مشخص شده مثلا هر شکستگی پای اون ۸ درصد زدند در صورتی که شکستگی پای من پلاتین بوده و تحت جراحی ارتوپدی قرار گرفته است. همان زانویم هنوز عمل میخواهد. درد می کنه ولی متاسفانه از وقت اعتراض زد شده یک ماه و الان پرونده بیمارستان را بردم سرپرست بیمه بوشهر فرستاده تهران برای واریز پول! آیا میشه اعتراض زد یا کاریش کرد برگرده مثلا برای پایم بگن عمل میخواهد .چون بعد از این جریانات منشی دکتر دوست صمیمی شدم باهاش می توانم بگم صحبت کنه سه مهره کمرم هم پلاتینه و آیا میشه از تامین تامین اجتماعی از کار افتادگی گرفت؟ شما وکالت را میتوانید بگیرید؟

تا قبل از قطعی شدن رای دیه باید اعتراض کنید. معمولا اعتراض های دیه در این زمان نتیجه نمی دهد. بابت ازکارافتادگی تامین اجتماعی بستگی به سابقه تان دارد.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401