درخواست ازکارافتادگی به شورای عالی پزشکی شرکت نفت

 با سلام و احترام! بنده کارمند شرکت نفت هستم و در منطقه عملیاتی کار میکنم با سابقه هشت سال کار بر اثر حادثه ناشی از کار بینایی چشم چپم را از دست داده ام. میزان بینایی چشم دیگرم هم نصف است. یعنی بدون عینک دو دهم و اصلاح شده با عینک پنج دهم و اینکه تقریبا ۱۰ روز قبل شورای عالی پزشکی داشتم که هنوز نتیجه رو ابلاغ نکردن ولی آنطور که از گفته های اعضا و شخص چشم پزشک مشخص بود ممکنه در حق من کوتاهی انجام بگیرد. اگر در این زمینه قصوری از ناحیه کمیسیون و خود چشم پزشک انجام گیرد چطور می توانم پیگیر این موضوع شوم؟

با این اوصاف آیا امکان بازنشستگی است و اینکه روال قانونی برای درخواست بازنشستگی چطور است و به چه نحوی واز طریق چه ارگانی باید پیگیری و اقدام کنم؟ هفته قبل که عرض کردم شورای عالی پزشکی داشتم گفتند که از کار افتادگی به من تعلق نمیگیرد! الان به صورت موقت به جای عملیاتی، ساختمان اداری کار میکنم. حتی شماره نامه ای که به اتاقم می آید را به علت دوبینی و بار مضاعفی که روی چشم راستم می باشد درست نمی بینم متاسفانه! پیشاپیش از اظهار نظر حضرات سپاسگزارم؟

امکان یک بار اعتراض به رای شورای عالی پزشکی وجود دارد. اگر رای ازکارافتادگی نگیرید امکان بازنشستگی وجود ندارد. اگر رای ازکارافتادگی جزئی بگیرید امکان تغییر کار به کار مناسب و کاهش ساعات کاری را خواهید داشت.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر