به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت به اداره کار بابت حق بیمه تامین اجتماعی

 سلام وقتتون بخیر! ببخشید شوهرم دو تا اسم دارند. اسمی که صدا می زنند  و اسمی که در شناسنامه دارند. در سال ۷۸ مامورین بیمه میرفتند تولیدی ها برای رد کردن اسم برای بیمه ! شوهرم اسمی که داخل شناسنامه است را نگفتند. حدود دوسال است. میشه کاری کرد که جزء  بیمه رد بشه ؟ بدون شکایت نمیشه چون شوهرم  خودش به اشتباه اسم داخل شناسنامه اش را نگفته است. سابقه بیمه ها را شوهرم رفته در آورده ولی بیمه میگه از کجا بفهمیم درست میگویید. با استشهاد پر کردن هم نمیشه کاری کرد. شوهرم اهل شکایت کردن نیست. حقش را زیاد ضایع کردند ولی باز نمیره شکایت! با صلح و خوبی درست بشه خوب. چی کار باید کرد ؟ چه کار کنیم که اداره کار در موردش بررسی کند و رای بدهد؟

تنها راهی که ایشان دارد شکایت به اداره کار از کارفرما بابت پرداخت حق بیمه است.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401