درخواست ازکارافتادگی براساس بخشنامه 19.1

 یک سوال! اگر با ۱۳ سال کار و با سختی کار ۲۰ سال شود و هیچ وقت بیمه بیکاری نگرفتم حقوق بازنشستگی ازکارافتادگی تا چه میزان به من در ماه میدهند؟ مدارک سکته مغزی در بیمارستان گلستان اهواز است ۱۲روز بستری بودم. از کمیسیون ۴۵ درصد برایم زدند و گفتند باید ۶ماه دیگه خودت را بیمه کنی و بد عکس لگنت که ۸سانت پایه چپم کوتاه است بر اثر لگن که در کودکی در آمده و دیسک گردن و دیسک کمر که در عکسها که بعدها گرفتم مشخص است بیماری آسم هم دارم. تا چند وقت زمان میبرد که از کارافتادگی بگیرم؟ آیا با مشکلاتی که بنده دارم چند درصد ازکارافتادگی برایم می توانید بگیرید و مبلغ ماهانه چقدر میدهند چون هیچ گونه اطلاعاتی در این رابطه ندارم واینکه آدرس شما کجاست که مدارکی که لازم دارید بیاورم خدمت شما. و دست آخر هزینه شما در زمانی که حقوق بگیر شدم چقدر خواهد شد؟ چطوری باید پرداخت کنم که هم من به حقم برسم ومن بتوانم جبران زحمتها شما بشم؟

با توجه به سابقه بیمه ای که شما دارید حداقل حقوق ای می گیرید یعنی حقوق حداقلی امسال حدود ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان احتمالاً می شود که با مزایا و حقوق اولاد و مسکن و دیگر مزایا احتمالا حدود هفت میلیون تومان میشود. معمولاً فرآیند از کار افتادگی بین دو ماه تا ۶ ماه طول میکشد. یعنی از زمانی که پرونده از شعبه به کمیسیون ارجاع شود و پرونده بعد از صدور رای از کمیسیون به شعبه بیمه بازگشت داشته باشد و رای مربوطه مورد تایید شعبه قرار گیرد و مباحث مربوط به مستمری آغاز شود. رای شما اگر ۶۶ درصد از کار افتادگی باشد می توانید حقوق بگیر شوید وگرنه درصد های دیگر هیچ فایده ای ندارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر