اعتراض به رای ماده 66 و 90 در دیوان عدالت اداری

 با سلام! من در تامین اجتماعی موظف به پرداخت جریمه ماده ۶۶ و۹۰ شدم. خواستم ببینم چه راهی واسه حذف و یا کم کردن مبلغ جریمه وجود دارد؟ بهمن ماه سال گذشته  دیوان شکایت کردم هنوز جوابی دریافت نکردم؟

در مورد موارد فوق جایی برای اعتراض درون سازمانی دیده نشده است متاسفانه و تنها در مورد ماده ۶۶ در صورتی که نظر کارشناس دادگستری متفاوت با نظر بازرسی اداره کار باشد، نظر کارشناس دادگستری معیار قرار خواهد گرفت. تنها راهی که دارید شکایت به دیوان عدالت اداری است و البته تامین اجتماعی فقط می تواند مبالغ را برای شما قسطی کند. البته توجه داشته باشید که بابت مبلغ جریمه خسارت تاخیر تادیه گرفته نمی شود و می توان با تاخیر یا قسطی مبالغ فوق را پرداخت کرد هرچند اجرائیات بیمه معمولاً اموال را توقیف میکند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر