درخواست ازکارافتادگی به علت تعویض مفصل هر دو پا

 سلام! بنده  تعویض یک طرفه مفصل هیپ انجام دادم و کمیسیون پزشکی به علت یک طرفه بودن  تعویض مفصل به بنده کار افتادگی نداد در صورتی که پای چپ بنده نیز صد درصد درگیر شده و باید تعویض مفصل انجام بدهم. از شما عاجزانه تقاضا دارم که آیا بعد از تعویض مفصل پای چپم  کار افتادگی بهم تعلق میگیره یا نه؟ خواهش میکنم بنده رو یا کمک یا راهنمایی کنید؟ خدا ازتون راضی باشه  ممنون؟

قاطعانه نمی‌توان در این زمینه نظر داد.  به احتمال بسیار زیاد شما از کار افتاده کلی می شوید. اگر هر دو مفصل را تعویض نمایید می توانید ازکار افتادگی به علت تعویض مفصل دوطرفه استفاده نمایید. بهتر است بعد از تعویض مفصل مدارکتان را بدهید یک کارشناس برای تان بفرستند تا مدارکتان به صورت دقیق و منظم بر اساس پرونده بستری بیمارستانی به رویت پزشکان عضو جلسه کمیسیون ارتوپدی برسد تا بتوانید نتیجه بگیرید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر