درست کردن سابقه بیمه تامین اجتماعی سال های قبل

 سلام و عرض ادب! مدت 17 سال کامل سابقه بیمه دارم. از اسفند ماه سال 1381 تا الان. از اسفند سال 1381 تا آبان ماه 1384 اجباری. از مرداد 1387 تا اسفند 1387 اختیاری. از فروردین 1388 تا الان اجباری. فاصله از آبان 1384 تا مرداد 1387 به مدت ۳۲ ماه خالی میباشد. دنبال راهی میگردم تا این فاصله 32 ماه به سابقه بیمه ام اضافه شود؟ امکانش هست ؟

تنها راهی که وجود دارد این است که برای کارفرمایی در این دوره زمانی کار کرده باشید و با شکایت به اداره کار یا گرفتن رای مثبت برای پرداخت حق بیمه به تامین اجتماعی مراجعه کنید و بعد از پرداخت حق بیمه در تامین اجتماعی توسط خودتان یا کارفرما این سابقه برای تان درست شود. هیچ راه دیگری هم ندارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر