بیمه جوشکارهای لوله کش گاز خانگی و صنعتی

 سلام وقتتون بخیر! من بابت بیمه رد کردن همسرم مشاوره میخواستم. ایشان جوشکار لوله کشی گاز هستند و لوله کشی گاز خانگی و تجاری انجام میدهند. یک امتحان دادند و از سمت اتحادیه فرستاده شدند برای فنی حرفه ای و قبول شدند. میخواستم بپرسم میشه برای ایشان بیمه رد بشه یا خیر؟

اگر بخواهید برای ایشان بیمه خویش فرما پرداخت کنید هیچ مشکلی ندارد. میتواند بیمه اختیاری، مشاغل آزاد و یا بیمه های مشابه را پرداخت کنید. اما اگر منظورتان بیمه کارگران ساختمانی است که بیمه  یارانه ای می باشد شما باید مدرک فنی حرفه ای و معرفی نامه  اتحادیه را به شعبه بیمه نزدیک منزل تان ارائه کنید تا با توجه به سهمیه هایی که امسال خواهد آمد اگر نوبت به ایشان برسد، بیمه کارگران ساختمانی شوند. بیمه کارگران ساختمانی چون هزینه ناچیزی دارد و متقاضیان بسیار زیادی دارد طول میکشد تا برقرار گردد و باید در صف به مدت طولانی منتظر بمانید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر