اعتراض به رای حق بیمه قرارداد پیمانی

 سلام وقت بخیر! من از شرکت … با شما تماس می گیرم.ما یک قرارداد پیمانکاری داشته ایم که در فروردین سال 1401 به اتمام رسیده و ضریب بیمه ای این پیمان 30 درصد مکانیکی  و 70 درصد دستی بوده است.طبق اطلاعات بارگذاری شده اوایل اسفند ابلاغ اول جهت پرداخت مبلغ با درصد 15.6 برای ما صادر شده  ولی حسابدار دقت نکرده و زمان اعتراض گذشته و از طرفی برگه لازم الاجرا به مبلغ 17 میلیون تومان حدودا صادر شده و ما مبلغ را واریز کردیم. الان برگه قطعی برای ما صادر کرده اند و می گویند که فقط باید در دیوان شکایت بشود. اگر امکان دارد من را در خصوص امکان طرح مسئله در دیوان راهنمایی بفرمایید. ضمنا مبلغ قطعی حدود 200 میلیون تومان شده است؟

بله. می توانید در دیوان عدالت اداری دادخواست بدهید. بدهید یک نفر دادخواست مناسب بنویسد. البته بای مستند بر بخشنامه جدید 14 امورد فنی و درآمد بنویسید. چون بدون استناد و تطابق قرارداد شما با آن اصلا امکان گرفتن رای مثبت دیوان عدالت اداری وجود ندارد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر