شکایت از مخابرات به دیوان عدالت اداری و اداره کار

 با سلام! بنده …ساکن استان کردستان شهرستان قروه بخش سریش آباد روستای مظفر آباد. در تاریخ ۱۳۷۵/۱/۱در دفتر مخابرات روستا مشغول به کار شدم و تا سال ۱۳۸۶/۵/۱ فعالیت داشته ام. حق بیمه اینجانب تا ۱۳۷۶/۵/۳۱به حساب واریز شده چون تا این تاریخ زیر نظر اداره پست  بودیم و از این تاریخ به بعد زیر نظر اداره مخابرات قرار گرفتیم که متاسفانه حق بیمه ما را پرداخت نکردند .به غیر از چهار ماه آخر فعالیت ما و بعد از این تاریخ ما را از کار اخراج کردند. چند بار به تامین اجتماعی مراجعه کردم میگفتند لیست شما هست قراره مخابرات سهم کارفرما را به حساب تامین اجتماعی واریز کنه ولی متاسفانه تا این لحظه پرداخت نکرده و جزء سوابق کاری به حساب نمی آید.  ممنون میشم مشاوره و راهنمایی بفرمایید  یا اگر مقدور می شود پرونده بنده را پیگیری بفرمایید؟ 

تنها راهتان شکایت از مخابرات به اداره کار میباشد.   اگر از این راه به نتیجه نرسید باید از طریق دیوان عدالت اداری اقدام نمایید دوران بیمه پردازی طولانی می باشد و به نظر من حتماً یک وکیل در این زمینه استفاده کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر