شکایت از کارفرما بابت حق بیمه سال های گذشته

 سلام و عرض ادب! ملایی هستم. از طریق سایتتون با شما آشنا شدم. سوالی داشتم. در سال‌های اواسط دهه 70 من در شرکتی مشغول بکار بودم که چندین ماه بیمه تامین اجتماعی بنده رو ناقص رد کرده است. ضمناً این شرکت الان فعال نیست. آیا امکان کامل کردن اون ماه‌ها با پرداخت حق بیمه وجود دارد؟ اگر امکان وجود داشته باشه، آیا از طریق مجموعه شما حل و فصل این موضوع امکان‌پذیر هست؟ ممنون و سپاسگزارم؟

اگر کارفرما زنده باشد و آدرس ایشان هم وجود داشته باشد تقریبا می توان به نتیجه رسید. البته باید مدارکی داشته باشید که برای شرکت کار می کردید. این مدارک هم در اداره کار به درد می خورد و از آن مهمتر در تامین اجتماعی. تامین اجتماعی به راحتی رای اداره کار را قبول نمیکند. حق بیمه را هم در صورت گرفتن رای مثبت اداره کار یا کارفرما باید به نرخ روز پرداخت کند و یا خود شما میتوانید پرداخت کنید. مجموعه ما هم در این زمینه ها فعال است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر