درخواست ازکارافتادگی بابت پارگی شبکیه چشم

 سلام وقت بخیر! بابت  از کار افتادگی مشاوره میخواستم؟ من 45 سال دارم. ََسال 76 معافیت پزشکی بابت چشم گرفتم. شغلم بازیگری تئاتر است. چند سال کمر درد داشتم و پارسال در حین برنامه‌ گرفت و متاسفانه این چند ماه خیلی اذیت شدم و بعد ام آر آی و فیزیوتراپی جواب نگرفتم. دکتر از کار افتادگی دائم زده است و همزمان شبکه چشم چپ پارگی پیدا کرد که عمل جراحی داشتم و دکتر هم بابت چشمم هم غیر قابل خوب شدن داده است. نزدیک به 9 سال بیمه دارم. ممنون می شوم راهنمایی کنید؟

معافیت چشم شما بابت کدام بیماری بوده است؟ پزشک جراحی اعصاب بابت کمرتان چه مشکلی را اعلام نموده است. اگر مشکل چشمتان مربوط به قبل از دوران بیمه پردازی و در زمان سربازی باشد احتمال ازکارافتادگی تان کم است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر