درخواست ازکارافتادگی به علت تشنج و عمل مغز

 سلام! من همسرم ۱۴ ساله بیمه هستند. الان ۹ ماهه تصادف کردند. مغزشان را عمل کردند. خونریزی داخلی داشتند. ۱۳ روز در کما بودند. ۲۶ روز بستری شدند. الان هم تشنج دارند. دارو میخورد. دکترش گفته شیش ماه باید بخورد. دکترش کارافتادگی زده است کاملا! کمیسیون بردیم گفته اند سه ماه دیگه باید بیاری! تامین اجتماعی میگه دوباره برو از دکترش نامه بیار خیلی اذیت میکنند. ایشون الان در خانه می خواهد راه بره تعادل نداره باید یکی همیشه همراهش باشه و آقا دیگه نمیتونه کار کنه. از آن طرف نمی تواند کار کند. از آن طرف تامین اجتماعی می خواهد بیمه اش را قطع کند.  میگویند کمیسیون باید رای بدهد ولی دکتر خودش که جراح هم متخصص مغز و اعصاب است از کار افتادگی زده است. نمیدانم چیکار کنم؟

فعلاً برای ایشان استراحت پزشکی از پزشکان بگیرید و به شعبه بیمه تامین اجتماعی ارائه دهید تا شما را به شورای پزشکی ارجاع دهند و هزینه استراحت پزشکی و حق بیمه پرداخت شود. احتمالاً در کمیسیون پزشکی به شما رای ادامه درمان داده اند و وقتی رای ادامه درمان می‌دهند در دفعه بعد تکلیف کار شما را روشن می‌کنند. مشکل خاصی ندارد یک گواهی دیگر از پزشک مبنی بر ازکارافتادگی بگیرید و به شعبه تامین اجتماعی ارائه دهید. به احتمال زیاد این دفعه کمیسیون پزشکی ایشان را از کار افتاده کلی می کند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر