هزینه وکیل برای شکایت از کارفرما

 سلام! ممنون که وقت گذاشتید! خواستم بدونم برای شکایت کردن به نظر شما از سرای محله تو شکایت نام ببرم بهتر به نتیجه میرسم یا از مدیران سرا و شهر داری منظور اسم شخص میتونه تو نتیجه شکایت از هر جهت بهتر کمک کنه یا نام سرای محله و شهرداری و ۲۵ تومن هزینه رو می‌شود بعد از به نتیجه رسیدن پرونده پرداخت کنم. و در صورت بردن پرونده میتونید برآورد کنید که حدودا چقدر حکم صادر میشه با توجه به اینکه مثلا حقوق من الان ۳۵۰۰ هست و عیدی امثال ۱ تومن دادن. سال‌های قبل هم همینطور بوده؟

از مدیران سرا باید نام ببرید. هزینه بعد از به نتیجه رسیدن هم می تواند پرداخت شود. اگر دریافتی تان زیاد نبود ما نهایتا 25 درصد دریافتی را می گیریم . اینجوری نیست که مبلغ زیادی از شما دریافت کنیم.اگر بالای 100 میلیون بود 25 تومان می گیریم.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر