درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری گوارشی

 سلام! میخوام از بیمه کار افتادگی استفاده کنم میشه راهنمایی بفرمایید؟ 23 سال بیمه دارم. از لحاظ جسمانی قادر به کار نیستم. بیماری گـــــوارشی و مشکل حاد در ناحیه گردن که  دکترای بیمارستان میلاد به خاطر خطرات احتمالی موفق نشدن از عمل جراحی برای درمان استفاده کنند.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که چطور میتوانم  در این مورد برای پیگیری و اقدام وکالت بدهم ؟

ابتدا لیست بیمه تان را بفرستید تا سابقه بیمه شما را نگاه کنم. سپس  مدارک درمانی ای که دارید را نیز بفرستید تا آن‌ها را هم ببینم. سپس برای تان با توجه به آدرس و مشخصات تان قراردادی میفرستم که امضا می کنید و برای ما پست کنید. اگر نیاز بود  باهم صحبت میکنیم و بعد پرونده تان را به کمیسیون پزشکی ارسال می کنم و به گونه‌ای پرونده تان را کامل می کنم که بتوانید به نتیجه برسید..هزینه ما ۲۵ میلیون تومان میشود که به صورت یکجا در پایان کار میگیریم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر