درخواست برای دریافت حقوق بازنشستگی پدربزرگ توسط نوه

 من از بچگی خانه پدربزرگم بودم و ایشان خرج من را می دادند و پدرم اصلا نبود که بخواهد خرج بدهد.ولی باید میرفت دادگاه برگه می‌گرفت این کار را نکرده است. چطوری میتوانم ثابت کنم؟ مامان صیغه شده بود. من 7 ماه تو شکمش بودم منو بابام ول کرد رفت و پدر بزرگم همه چی من را می داد تا زنده بود. الان اسمش هست ولی باید فامیلش می زدند نزدند ولی فامیل خودم به نام بابا بزرگمه! میتوانید کمکم کنید. الان من جدا شدم و چند ساله پرستاری مادرم را می کنم. می خواهم که بتوانم حقوقش برسه به من چون دیگه هیچ درآمدی ندارم؟

شما باید مدارکی به دادگاه ارائه کنید که نشان دهد که تحت حضانت ایشان بوده اید. یعنی تا زمانی که زنده بودند ایشان مسئولیت شما را برعهده داشته است. باید دادخواست مناسبی در این زمینه بدهید. در صورتی که دادخواست شما تایید شود می توان امیدوار بود که بتوانید از مستمری پدربزرگ تان به صورت مشترک با مادرتان استفاده کنید و اگر روزی ایشان نباشد این مستمری به شما برسد. البته موضوع کار بسیار سختی می باشد و کار ساده‌ای نیست و زمانی طولانی می خواهد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر