آیا بیمه کارگران ساختمانی جزء بیمه های خویش فرما است؟

 سلام وقت بخیر بنده میخواستم بپرسم هزینه کارشناسی برای امر انجام شده چقدر می‌باشد ؟  

اینجانب به مدت 18 سال سابقه برقکاری ساختمان و کارت مهارت درجه 2 دارم و به مدت 12 سال بیمه کارگران ساختمانی پرداخت میکنم. رشته تحصیلی اینجانب ساختمان می‌باشد و در حین انجام کارهای ساختمانی مشغول تحصیل بودم که در نهایت با اتمام تحصیل در سال 91 عضو نظام مهندسی شدم و نهایتاً در سال 95 در حق امضای نظارت قبول شدم و در کنار برقکاری ساختمان به نظارت ساختمان مشغول شدم و همین الان هم کار سیم کشی انجام میدم. لازم به ذکر است از مهر ماه سال 1400 در شهر ما ارجاع نظارت بصورت هوشمند فعال شد  و بعضی از مهندسین فرم عدم اشتغال در سایر سازمانها و ارگانهای دیگر را پر کردند و اینجانب نیز پر کردم تا در افزایش امتیاز تاثیر داشته باشد. دیروز از سازمان نظام مهندسی برای بنده یک شکایت صورت گرفته و دعوت بعمل آمده که اینجانب به دروغ گفته ام که در سازمانی مشغول به کار هستم. سوال بنده این است آیا بیمه کارگران ساختمانی زیر مجموعه بیمه خویش فرما نمی‌باشد ؟ اگر هست چرا علیه بنده طرح شکایت شده چون در فرمی که پر میکنیم نوشته کسانی که بیمه خویش فرما پرداخت میکنند میتواند از این امتیاز استفاده کنند لطفاً در این مورد اینجانب را راهنمایی کنید سپاس؟

بیمه کارگران ساختمانی جز بیمه های خویش فرما می باشد که از یارانه دولت استفاده می کند. افرادی که کارمند دولت یا کارگاه های مشمول قانون کار باشند از بیمه کارگران ساختمانی نمی توانند استفاده کنند. مطمئن شوید که شکایت در همین زمینه است. احتمالاً علت دیگری دارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر