شکایت از شهرداری بابت حق بیمه تامین اجتماعی

 سلام! بنده در سرای محله مشغول به کار هستم، مدت ۹ سال و هنوز بیمه ای ندارم. از سال ۹۸ بازرس بیمه برای اینجا کد کارگاهی داده و اسم منو به عنوان کارگر رد کرده ولی سرای محله که زیر نظر شهرداری هست از بیمه کردن من طفره می رود. همکاران هم شکایت کردند ولی بعد از دو سه سال حق و حقوقي نتوانستند بگیرند از شهرداری. اول که هزینه وکیل در این زمینه چقدر میشه و آیا اگر شکایت کنم میتوانم به حقوق قانونی خود برسم؟ چون نه حقوق مکفی میدهند نه عیدی! بیمه هم نداره و نه سنواتی. ممنون می شوم راهنمایی کنید؟ 

هر وکیل هزینه خاص خودش را دارد ولی ما اگر این پرونده ها را قبول کنیم حدود ۲۵ میلیون تومان می گیریم. البته به نتیجه رسیدن در پرونده هایی که یک طرف آن شهرداری است و می خواهیم از طریق اداره کار به نتیجه برسیم بسیار سخت است و حتماً باید از طریق دیوان عدالت اداری اقدام گردد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر