درخواست ازکارافتادگی و غرامت نقص عضو از تامین اجتماعی

 سلام خسته نباشین وقتتون بخیر! چند تا سوال داشتم؟ من کارگر فروشگاه رفاه هستم. بعد قسمت نانوایی کار میکنم. برج هشت سال قبل من دستم رفت لای غلطک و سه تا از انگشت های دست چپم پاره شده و عصب هاشون پاره شد والان اون سه تا انگشتم قشنگ جمع نمیشه بعد از برج هشت تا الان پیگیر کاراتم بودم الان جواب دادن که دیه دست شما سه میلیون دویست هزار تومن هست. میخواستم ببینم الان باید چکار کنم نه بیمه جوابگو هست نه فروشگاه من الان باید شکایت کنم یانه؟دو ماه هم من استعلاجی بودم نه برام بیمه رد شده نه حقوقشو ریختن دقیقا الان باید چکار کنم؟

بابت استعلاجی باید گواهی استعلاجی را به تامین اجتماعی ارایه کنید تا بعد از تایید پزشک معتمد سازمان نهایتا حقوق تان از تامین اجتماعی پرداخت شود. بابت دیه حتما باید از طریق پزشکی قانونی و شکایت از کارفرما اقدام نمایید. بهتر است درخواست ازکارافتادگی دهید چون به دست تان غرامت نقص عضو داده خواهد شد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر