به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

درخواست ازکارافتادگی و غرامت نقص عضو از تامین اجتماعی

 سلام خسته نباشین وقتتون بخیر! چند تا سوال داشتم؟ من کارگر فروشگاه رفاه هستم. بعد قسمت نانوایی کار میکنم. برج هشت سال قبل من دستم رفت لای غلطک و سه تا از انگشت های دست چپم پاره شده و عصب هاشون پاره شد والان اون سه تا انگشتم قشنگ جمع نمیشه بعد از برج هشت تا الان پیگیر کاراتم بودم الان جواب دادن که دیه دست شما سه میلیون دویست هزار تومن هست. میخواستم ببینم الان باید چکار کنم نه بیمه جوابگو هست نه فروشگاه من الان باید شکایت کنم یانه؟دو ماه هم من استعلاجی بودم نه برام بیمه رد شده نه حقوقشو ریختن دقیقا الان باید چکار کنم؟

بابت استعلاجی باید گواهی استعلاجی را به تامین اجتماعی ارایه کنید تا بعد از تایید پزشک معتمد سازمان نهایتا حقوق تان از تامین اجتماعی پرداخت شود. بابت دیه حتما باید از طریق پزشکی قانونی و شکایت از کارفرما اقدام نمایید. بهتر است درخواست ازکارافتادگی دهید چون به دست تان غرامت نقص عضو داده خواهد شد.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401