حقوق ازکارافتاده ها در سال 1402 چقدر اضافه می شود؟

 درود و سلام استاد بزرگوار!  بنده از سال ۸۸ از کار افتاده کلی غیر ناشی تلقی شدم با حدود ۸ سال سابقه. کارشناس مکانیک بودم و حقوق خوبی دریافت میکردم ولی شامل حداقل حقوق تامین اجتماعی شدم ولی هم اکنون حدود پانزده سال گذشته و قانون تعدیل هر ده سال از کار افتاده ها برایم منظور نشده چون بنده تقصیری در از کار افتاده شدن نداشتم و با حقوق ماهانه زمان کار خود شاید چند سکه می توانستم خرید کنم اما هم اکنون با مشکل مواجه شده و نمی دانم چگونه قانون تعدیل برایم در نظر گرفته میشود و اندکی دریافتی بیشتری داشته باشم. از راهنمایی شما سپاسگزارم؟

الان قدرت خرید همه گروههای حقوق بگیر  کم شده است و نه فقط از کارافتاده ها؟! با این حال من نمی توانم نظری بدهم جز اینکه بگویید که الان چقدر مستمری دریافت می نمایید و اینکه الان مستمری شما چند برابر حداقل حقوق اعلامی دولت است و در سال ۸۸ مستمری شما چند برابر حداقل حقوق اعلامی دولت بوده است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر