درخواست ازکارافتادگی براساس بخشنامه 19.1

 سلام و ارادت! من ۱۹ سال و دو ماه سابقه بیمه و ۴۳ سال سن دارم.  از سال ۹۱ دچار نارسایی قلبی شدم و در سال ۹۷ به علت بیماری کرونا خانه نشین. آخر ۱۴۰۱ بیمارستان عمل کردم و دکتر تشخیص داد که از کار افتاده هستم و برگه گرفتم و با مدارک به بیمه مراجعه کردم. پس از تکمیل مدارک درخواست کمیسیون پزشکی دادم و در جواب آمده که میتوانم از بخشنامه۱۹/۱ استفاده کنم. (در ضمن حدودا ۳ سال آخری که در خانه بودم حق بیمه ندادم). شما میتوانید کمکی کنید که حق بیمه کامل دریافت کنم؟ ممنون؟ لطفا اگر شماره و یا آدرس دارید ارسال کنید تماس بگیرم؟

وقتی در انتها حق بیمه پرداخت نکرده اید در صورتی که از کار افتاده شوید احتمالاً به تاریخ عمل تان تاریخ از کار افتادگی را می زنند و بنابراین در دورانی که بیمه پرداز بوده اید می‌افتد و تنها بر اساس بخشنامه ۱۹.۱ میزان سابقه می توانید بازنشستگی بگیرید. واقعا نمی‌توان کاری انجام داد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر