درخواست ازکارافتادگی به علت سیروز کبدی

 سلام آقای دکتر خسته نباشید . خواهشمندم در رابطه با مدارکی که عکسشان را فرستادم وضعیت تایید پزشکم آیا با توجه به مدارک و سوابق بیماریم و آزمایشاتم که نتیجه بررسی آن را چنین نظری دادند پزشک معالجم در رابطه با شرکت در کمیسیون پزشکی چه ملاکی مهم است این بار برای بار سوم تقاضا داده ام که سریهای قبل چنین نظریه ای پزشکان تحت درمان نداده بودند حال که در بیمه بیکاری هستم و بخاطر بیماریم و عدم توانایی آقای دکتر داروخانه (من پرسنل داروخانه بودم ) لذا با شرایطی که درگیر کرونا شدم و چند باری هم خفیف من را خانه نشین کرد با توجه به حضورم در داروخانه بخاطر مریضیم و عدم توانایی با من قرارداد کاری نیست ولی از ایشون خواستم برگه عدم نیاز تان در مورد چه چیزی هست را بنویسید تا بنده بتونم از حق و حقوقم دفاع کنم . با شرایط پیش آمده زندگیم و بیماریم که ناگفته نباشد هر سه ماه چکار باید بدهم بیمارستان منتصریه مشهد (پیوند اعضا).

از شما بزرگوار راهنماییم کنید با شرایط بنده که مشاهده کردید شرایط شرکت در کمیسیون رای خواهم گرفت یا نه ؟ چون خدایش برای خرج خونه مانده ام و من که توان کار ندارم همش با این حقوق بیمه بیکاری  و یارانه کفاف خرج خونه رو نمیده . واقعا احساس میکنم سربار خانواده شدم و دوستت دارم خودکشی کنم .

پدر و مادرم بر اثر کرونا دو ساله که فوت شدند اونا هم بیماری زمینه ای داشتند البته اول پدر فوت شده در منزل خودشان //مادرم هم که مثل من بیماری زمینه ای داشت و ایشون نیز تحت نظر از سال ۹۴ در بخش کلینیک گوارش و کبد بودند و بیست روز بعد از پدرم در بیمارستان دوام نیاورد به دعوت حق لبیک گفتند.  در این شرایط سختی که توضیح دادم پشتیبان هم ندارم؟

توجه داشته باشید که برای از کارافتادگی به علت سیروز کبدی باید یا در مرحله متوسط باشید یا در مرحله شدید. حملات انسفالوپاتی نیز در تعیین میزان ازکارافتادگی مهم است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر