پرداخت بیمه بیکاری به افرادی که دیگر توانایی کار کردن ندارند

 سلام!  سوال دارم؟ اینکه بنده الان ۵۵ سال سن دارم و در حال حاضر بیمه بیکاری دریافت میکنم و مضافا اینکه تا مرداد ماه سال ۱۴۰۳ مشمول دریافت بیمه بیکاری هستم و با توجه به اینکه مریض و عمل دیسک کمر انجام دادم و دیسک گردن عمل شده و پارگی تاندون دو شانه و آرتروز زانو، یعنی در حقیقت نمی توانم کار کنم آیا تا زمان بازنشستگی میتونم بیمه بیکاری دریافت کنم یا نه؟ و فعلا ۲۰ سال سابقه دارم و مدارک برای ازکارافتادگی بارگذاری شده فعلا به کمیسیون پزشکی نرفته ام. درخواست مشاوره و راهنمایی و قبول وکالت پرونده دارم؟

در قانون بیمه بیکاری آمده است اگر چند سال به بازنشستگی بیمه شده باقی مانده باشد و پرداخت بیمه بیکاری تمام شود و بیمه شده توان کار نداشته باشد و توان پرداخت حق بیمه خود را بعد از خاتمه بیمه بیکاری نیز نداشته باشد،  سازمان می بایست پرداخت حق بیمه بیکاری را به وی ادامه دهد  اما در عمل چیزی که شاهد هستیم این است که اگر بیمه بیکاری شما در سال ۱۴۰۳ تمام شود سازمان دیگر به شما بیمه بیکاری نخواهد داد و شما باید تا ۶۰ سالگی اگر قانون عوض نشده باشد حق بیمه خودتان را پرداخت کنید تا بازنشسته شوید و یا اینکه درخواست از کار افتادگی شما در سازمان تامین اجتماعی تایید شده باشد. ما می توانیم پرونده وکالت شما را قبول کنیم اما در چه زمینه ای؟ در زمینه بیمه بیکاری که نمیشود کاری کرد ولی در زمینه دیسک کمر یا دیسک گردن شاید بتوان برای از کار افتادگی کاری کرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر