آیا دریافت بیمه بیکاری باعث از بین رفتن توالی مشاغل سخت و زیان آور می شود؟

 باسلام خسته نباشید. بنده  ۱۵سال و ۱۰ ماه سابقه کار سخت و زیان آور دارم. شرکت به دلیل تحریم ها تعطیل شد. من ۲ سال و ۱۰ ماه بیمه بیکاری گرفتم. بعد رفتم سر کار اینم سخت زیان آور. الان ۱ سال و ۵ ماه دارم کار میکنم. رفتم به اداره کار سخت و زیان آور میگن بیمه بیکاری حساب میشه جزء کار سخت حساب نمیشه گرفتی باید ۲۰ سال فقط کار کنی.ممنون میشم راهنماییم کنید. من رفتم جواب ندادند ولی دوتا از همکارم رفتند اقدام کردند جواب گرفتند آنها بیمه بیمه بیکاری استفاده نکردند؟ این پرونده من را میشه انجام دهید نتیجه میگیرید ؟

اگر قبل از شروع استفاده از ایام بیکاری در مشاغل سخت و زیان آور مشغول به کار بوده اید و نهایتا تا 2 ماه بعد از ایام مزبور نیز در مشاغل سخت و زیان آور مشغول به کار شوید ، بیمه بیکاری سخت و زیان آور بودن شغل شما را تحت تاثیر قرار نمی دهد. ما می توانیم کار شما را انجام دهید. در کدام شهر ساکنید و آخرین شعبه بیمه تان کدام است؟و مجموعا با بیمه بیکاری چند سال سابقه بیمه پردازی در مشاغل سخت و زیان آور دارید؟

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر