تامین اجتماعی سختی کار شرکت را قبول نمی کند؟!

 سلام وقتتون بخیر! من قبلاً در شرکتی 9 سال کار کردم که شرکت به مدت 11 سال است که تعطیل شده و سختی کار شرکت را اداره کار استان تایید کرده ولی شعبه قبول نمیکنه و ضمناً شرکت به بیمه بدهکاری دارد. آیا راه حلی دارد؟ من پارسال دچار حادثه شدم. کار کردن برایم سخته ! لطفاً راهنمایی کنید ممنون میشم؟ با سلام مجدد خدمت شما بزرگوار اگر وکالت قبول کنید ممنون میشم؟

اگر منظور شما استفاده از مزایای سختی کار شرکت است و شعبه بیمه قبول نمی کند باید از شعبه دیوان عدالت اداری شکایت کنید. البته اگر رای مثبت دیوان عدالت اداری را هم بگیرید یک نفر باید حق بیمه اضافی مربوط به مشاغل سخت و زیان آور را پرداخت کند. قانونا کارفرما موظف است پرداخت کند ولی بسیار طولانی می شود و خودتان هم می توانید در این زمینه اقدام نمایید. بخواهید وکالت شما را در این زمینه بر عهده می گیریم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر