شکایت برای دریافت دیه از کارفرمای دولتی

 سلام! راننده شرکتی هستم در میراث فرهنگی. حدود ۲۲ سال میشه مشغول به خدمت هستم. چند هفته پیش ماموریت دادن با سه نفر از همکاران برای گزارشی به مصلای تهران برای امور محوله انجام بدم. در حین رانندگی چشم چپ دچار تیرگی شد و وقتی به مصلی رسیدم سیستم بدنم به هم ریخت. اورژانس زنگ زدم اومد فشارم را گرفت دید فشارم بالاست. با قرص زیر زبانی فشارم پایین آمد و چون سابقه دیابت هم داشتم فرمودند تا با اورژانس به بیمارستان برم. چون ماشین وزارت خانه تحویلم بود امضا دادم که خودم برای مداوا به بیمارستان می روم. ماشین را داخل پارکینگ اداره گذاشتم و با برادرم برای مداوا به بیمارستان  مراجعه کردم. بعد از معاینه و عکسبرداری گفتند چشم خونریزی داخلی  شبکیه  ایجاد شده و دو هفته استعلاجی جهت استراحت در منزل دادند. بعد از استراحت پزشکی به اداره رفتم گفتند اداره ترابری عدم نیاز زده است. آیا دیه به من تعلق میگیره ؟ شما میتوانید راهنماییم کنید؟ ممنون؟

دیه وقتی به شما تعلق می گیرد که کارفرمای شما در ایجاد عارضه برای شما مقصر باشد. در این مورد به نظر نمی رسد کارفرما مقصر باشد. تنها هزینه های درمان را می توان از طریق بیمه مسئولیت کارفرما پرداخت نمود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر