درخواست ازکارافتادگی به علت روماتیسم مفصلی و نازکی نخاع

 سلام خسته نباشید! بنده ۴۲ سال سن دارم از شیراز.متاهل و دارای یک فرزند.از بی تجربگی سالیان سال کار میکردم و به بیمه توجه نکردم و اکنون جمع سوابق به یک سال می رسد.حدود ۱۷ سال درگیر  بیماری روماتیسم مفصلی از ناحیه هر دو دست هستم و دارو مصرف میکنم.نجار هستم و چند ماهی هست که کمر درد شدید دارم و درد به پاشنه پاهایم می رسد. بعد از مراجعه به دکتر و ام آر آی  که گرفتم دکتر بهم گفت که نخاع شما به اندازه یک مو  شده و خیلی خطرناک است و نامه ای  بابت از کار افتادگی برایم نوشتند. با وجود بیماری روماتیسم مفصلی و نازکی نخاع و دیسک کمر که چهار مهره آن درگیر شده و شرایط سابقه بنده شرایط را چطور میبینید. آیا راه حلی است؟ ممنون میشم راهنماییم کنید؟

سابقه تان بسیار کم است. زیر 5 سال سابقه داشته باشید بعید است ازکارافتاده کلی شوید. بیماری تان شرایط ازکارافتادگی را دارد ولی با این سابقه شما را از کار افتاده نمی کنند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر