درخواست ازکارافتادگی به علت داشتن تومور سرطانی

 سلام! من ۴۴ سالمه و کارمند بانک کشاورزی هستم. ده سال پیش یک عمل تومور سرطانی در وسط نخاع گردن داشتم که به خاطرش چهار ماه بستری، جراحی و رادیوتراپی داشتم و مشکل با یک سری عوارض جانبی حل شد. الان دوباره یه تومور ریز دیگه در همون نقطه پیدا شده و من دیگه حوصله جراحی ندارم و میخوام فقط از طریق رادیوتراپی درمانش کنم. من ۱۹ سال سابقه کار دارم. آیا میتونم برای از کار افتادگی اقدام کنم؟

در این که شما می توانید برای کار افتادگی اقدام کنید شکی نیست اما مهم این است که تاییدیه کمیسیون پزشکی را داشته باشید. برای ازکارافتادگی بستگی دارد که درمان بشوید یا نه و اینکه سرطان در کدام مرحله باشد. معمولا سرطان هایی که درمان میشوند و با جراحی تومور یا از روش‌های دیگر آن تومور خارج میشود باعث از کار افتادگی کلی نمی شوند و معمولا رای مثبت کمیسیون را نمی گیرند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر