درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری مادرزادی

 سلام! من بیماری مادرزادی دارم، آیا میتوانم از کار افتادگی بگیرم. البته در زمان قرارداد با بیمه دکتره آشنا بود چیزی در مورد مشکل مادرزادی چیزی درج نکرد فقط ضعیف بینایی جزئی درج کرد و گفت اینطوری مینویسم که در آینده بتونی از کار افتاده بگیری! مشکلم بینایی است.دکتر ها کلا از کار افتاده کلی میدهند. ولی رفتم کمیسیون رد کردند. ۱۳ سال سابقه بیمه دارم میخواستم بدونم آیا راهی هست که بتوانم از کار افتاده کلی بگیرم .  یا حداقل بخشنامه ۱۹/۱چطور شامل من میشود؟ ممنون میشم راهنماییم کنید؟

البته اگر رای کمیسیون تان را می دیدم بهتر می توانستم نظر بدهم. قطعا شما ازکارافتاده کلی با شرایط بخشنامه 19 نمی شوید چون بیماری مادرزادی است و پزشکان کمیسیون به سادگی این موضوع را متوجه می شوند. بهتر است از طریق بخشنامه 19.1 اقدام نماید. اگر بخواهد ما می توانیم کارتان را پیگیری کنیم.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر