به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

حقوق ازکارافتادگی جزئی

 باسلام وعرض ادب و ضمن عرض خسته نباشید خدمت شما کارشناس بیمه عزیز.این عکس از سایت تامین اجتماعی خدمتتان میفرستم این حقوق مستمری ۵۸درصد نقص عضو ستون فقرات و ارولوژی مربوط به زمان حادثه ۹۹میباشدایا؟ ممنون میشم اینو بگید؟در ضمن طبق دستور شما که هفته قبل فرمودید بابت عود دیسک کمرم که بر اثر حادثه ۹۹بوده امسال مجددا عمل کردم برای کارافتادگی چون خودم قادر به حرکت و نشستن نمی باشد بچه را فرستادم که گفته بودند بعد از پیامک غرامت دستمزد باید اقدام کنید چون ۴ماه استراحت بابت عمل مجدد عفونت ستون فقرات و زخم بستر داشتم که کمیسیون تایید کرده بودند باید اقدام کنم ممنون میشم هم بابت حقوق مستمری  و کارافتادگی راهنماییم کنید چون با۵۲سال سن توی این مدت پدر گرامیم با حقوق بازنشستگیش زندگیمونو راه میبره مگ ن تا الان پاشیده بودیم پول پیش خانه را هم خرج بیمارستان و فیزیوتراپی و دارو توی این مدت ومجبورشدیم با پدرم اینا زندگی میکنیم.خداوند خیرتان بده ک با راهنماییاتون کسانی که مثل من گرفتارند و راه قانونی بلد نیستند مشکلشونو حل می کنید خداوند خیرتان بده.در ضمن اگر شما وکالت هم قبول میکنید ممنون میشم کم هزینه و هم وکالت را ب شما میسپارم چون خودم قادر زیاد ب حرکت و حرف زدن تو کمیسیون نیستم که بتونم از حقم دفاع کنم بازم سپاس از بزرگواریتان؟

با سلام . نه . ضربدر ۷۵ درصد می شود.


نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401