شکایت از کارفرما بدون مدارک کافی

 مجیدی با سلام خدمت کارشناس محترم ! بنده ۳ساله در یک مجموعه ورزشی بصورت ۲۴ساعته بدون مرخصی بعنوان نیروی فنی و کارگر خدماتی و نگهبان کارمی کنم . در این ۲۴ساعت فقط شب حدود ۵ یا ۶ ساعت می خوابم . ۳ سال پیش که دراین باشگاه شروع بکارکردم حقوقم ۸۰۰،۰۰۰ تومان بود . بعد از حدود یکسال حقوقم ۹۰۰،۰۰۰ تومان شد . کارفرما دید کارم زیاده بهم گفت می خواهی یکنفر کمکی بیار بهت ۱،۲۰۰،۰۰۰ تومان می دهم .

 از این مبلغ خودت هرچقدر دلت خواست بهش بده ! من هم که خیلی خسته بودم قبول کردم . یک نفرآوردم بهش ماهیانه ۸۰۰،۰۰۰ تومان حقوق می دادم و ۴۰۰،۰۰۰تومان برای خودم می ماند . البته سمتم بعنوان مدیرداخلی بوداماحقوقم ماهیانه ۴۰۰،۰۰۰تومان بود تا اینکه بعداز حدود هشت ماه نیروی کمکیم رفت دوباره تنها شدم و اکنون هفت ماهه حقوقم ۱،۵۰۰،۰۰۰ تومان شده است .

 در این ۳سال باتمام وجودم کار کردم و باشگاه رو به بهترین شکل حراست و حفاظت و نظافت و حتی کارهای فنی درصورت خرابی خودم تعمیرکردم . بقول کارفرما و دیگر دوستان بعنوان آچارفرانسه هستم . در این مدت ۳سال هیچگونه پاداش ،مزایا و بیمه دریافت نکردم . فقط یکبار ۲۰۰،۰۰۰ تومان عیدی بهم داد و دیگرهیچ . درضمن دراین مدت هیچگونه قرارداد یا فیش حقوقی با این کارفرما ندارم و حتی هیچگونه ضمانتنامه ای هم به کارفرما ندادم یعنی نخواستند و اگر با این شرایط تاحالا ادامه دادم فقط بخاطر وعده هایی بود که بهم داده بود یعنی قرار بود باشگاه جدید بگیره و بنده را بعنوان مدیرباشگاه تعیین کند که الان حدود هشت ماه است باشگاه جدیدگرفته و اکنون بنده به عنوان همان سمت قبلی یعنی خدمات بایک مدیر جدید کار می کنم  .

 کارفرمابدون دلیل ۱۵روزپیش یک نیروی خدماتی بجای بنده آورده و به مدیرم گفته بنده را اخراج کند و من هم وسایل هایم را جمع کردم و می خواهم بروم پی کارم  ! امشب مدیرم بهم پیشنهاد کرد که بابت حق وحقوقم ازکارفرماشکایت کنم . کارشناس محترم بخاطرهمین مزاحمتان شدم ! اگرامکان دارد لطفا راهنماییم کنید .بنده دراین مدت فقط همین اندک حقوق را می گرفتم ؟! حالا بنظر شما چطوری می توانم شکایت کنم که تمام حقم رابگیرم ! البته تا حالا هیچ برگه ای را بعنوان تسویه حساب امضا نکردم و بابت این مدت کارم هم مدیراینجا و کلی آدم شاهدهستند که بنده ۳سال پیش این کارفرما به این شکلی که عرض کردم کار کردم...باتشکرفراوان ؟

1.     از حسابتان پرینت بگیرید و با همان به اداره کار شکایت کنید و درخواست حداقل حقوق برای 3 سال ، اضافه کاری ، عیدی ، پاداش ، حقو اولاد ، بن خواروبار و حق مسکن کنید .

2.     مدارک تان کم است . حتما درخواست دهید از محل کارتان بازرسی به عمل آید 

3.     احتمال موفقیت تان زیاد است .

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر