اعتراض به رای اداره کار

 سامان داستان : با سلام ! از کارفرما به اداره کار شکایت کردم و از آنجایی که کارفرما در اداره کار نفوذ دارد در جلسه هیات تشخیص کارشناس اداره کار از من خواست من صورت حساب بانک بهشون بدهم که من این کار را نکردم و خیلی رو این قصیه مانور داد و چون من می دانستم وظیفه اثبات پرداخت با کارفرماست قبول نکردم صورت حساب بانکی بدهم . بالاخره رای هیات را گرفتم از بابت حقوق معوقه برای من مبلغ بالایی رای دادند اما برای عیدی و پاداش و سنوات و اضافه کار مبالغ پایین تری !

من با مبلغ نهایی رای مشکلی ندارم و حتی بیستر از چیزی هست که می خواستم بگیرمسوالم این است که امکان دارد هدفمند طوری رای بدهند که من نسبت به کلیت رای اعتراض نکنم بعد کارفرما اعتراص بکند و حقوق معوقه را کم کنند و چون من اعتراض نکردم به عیدی و پاداش و اضافه کار حقم ضایع بشود ؟ به هر حال ایشان می تواند به رای اعتراض کند و شما هم می توانید اعتراض کنید . به نظرم اگر ایشان روی مورد خاصی اعتراض کرد شما هم روی عیدی و سنوات و پاداش و ... اعتراض کنید . اگر هم نمی دانید که می خواهند اعتراض کنند یا نه شما می توانید روی آیتم های فوق و نه روی مبلغ حقوق معوقه اعتراض کنید . معمولا در اداره کار به قول شما هدفمند رای نمی دهند چون سعی می کنند رایی دهند که در هیات حل اختلاف تغییر نکند .

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

انتقال سابقه از بیمه روستاییان و عشایر به تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر