پرداخت حقوق از حساب های مختلف توسط کارفرما

 م . الف شكايت از كارفرما : من از تاريخ ١٦بهمن ٩٦ تا الان ٢ اسفند ٩٧ در شركتي خصوصي مشغول به كار هستم . تاكنون هيچ بيمه ، عيدي و سنواتي دريافت نكرده ام و الان كه درخواست عيدي مي كنم مدير مي فرمايند كه اگر دلم خواست عيدي مي دهم و هرچقدر كه دلم خواست هم مي دهم و اينكه يكي از همكاران من در تيرماه اقدام به شكايت كردند از شركت و موفق شدند كه در دادگاه برنده بشوند !  

جالب اينكه شركت از برج ٥ حقوق من را از حساب شركت ديگر نريختند !  با كارت هاي مختلفي مي ريختند به حساب ! الان متوجه شدم كه به دليل اين بوده كه بعدا نتوانم شكايت كنم و نتوانم ثابت كنم و من قردادي هم امضا نكردم چون هميشه مدير دلايلي براي اينكار مي آوردند ؟! من مي خواهم بدونم الان چطوري مي توانم شكايت كنم و چطوري ثابت كنم اصلا ! اگر شكايت كنم بيمه و عيدي و سنوات مي توانم بگيرم ؟! اصلا چي ميشه ؟!

احتمال موفق شدنتان زیاد است چون قبلا یک نفر شکایت کرده و به نتیجه رسیده است . از حسابتان پرینت بگیرید حتی با توجه به پرداختی از حساب های مختلف . درخواست کنید که از محل کارتان بازرسی شود . اگر بازرس به محل کارتان بیاید مدارک مناسبی در این زمینه به دست خواهد آورد . اگر کارکردتان ثابت شود تمامی حقوق و مزایا و عیدی و سنوات به شما تعلق خواهد گرفت . 

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

انتقال سابقه از بیمه روستاییان و عشایر به تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر